WILSON BLADE 100L V10 + Vypletení rakety zdarma + Míče US Open + Omotávka
Kód: WR208311U/1 WR208311U/2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
V případě, že mám zájem o vypletení rakety zdarma - stačí vybrat v kategorii tenisové výplety SET 12,2 m (stačí na vypletení jedné tenisové rakety) a vložit ho do košíku k Vaší vybrané tenisové raketě.
A do poznámky pro prodejce v objednávce uveďte na jaké napětí budete chtít vyplést Váš tenisový výplet.
Pokud nemám zájem o vypletení rakety zdarma- stačí objednat raketu bez tenisového výpletu a raketa Vám nebude vypletena.
V případě, že nevíte jaký tenisový výplet vybrat a na jaké napětí nechat vyplést pomůže Vám odkaz níže:
https://www.tenistore.cz/jak-vybrat-spravny-tenisovy-vyplet/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabulka velikosti gripu:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | BLADE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Graphite / Basalt |
| Technologie: | StableFeel, Braided Graphite, Parallel Drilling, FortyFive, Top Grip Taper, DirectConnect |
| Velikost hlavy: | 645 cm2 / 100 in2 |
| Vyvážení rakety: | 33 cm (bez výpletu) |
| Hmotnost rakety: | 285 g (bez výpletu) |
| Délka rakety: | 68,6 cm |
| Hustota výpletu: | 16x19 |
| Tvrdost rámu: | 68 RA |
| ? Výplet: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
