WILSON BLADE 100UL V10
Kód: WR208410U/0 WR208410U/1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tabulka velikosti gripu:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | BLADE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Graphite |
| Technologie: | StableFeel, Braided Graphite, Parallel Drilling, FortyFive, Top Grip Taper, DirectConnect |
| Velikost hlavy: | 645 cm2 / 100 in2 |
| Vyvážení rakety: | 33,5 cm (bez výpletu) |
| Hmotnost rakety: | 265 g (bez výpletu) |
| Délka rakety: | 68,6 cm |
| Hustota výpletu: | 16x19 |
| Výplet: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
