WILSON BLADE 98S V10
Kód: WR208011U/2 WR208011U/3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tabulka velikosti gripu:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | BLADE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Graphite / Basalt |
| Technologie: | StableFeel, Braided Graphite, Parallel Drilling, FortyFive, Top Grip Taper, DirectConnect |
| Velikost hlavy: | 632 cm2 / 98 in2 |
| Vyvážení rakety: | 32,5 cm (bez výpletu) |
| Hmotnost rakety: | 295 g (bez výpletu) |
| Délka rakety: | 68,6 cm |
| Hustota výpletu: | 18x16 |
| Tvrdost rámu: | 62 RA |
| ? Výplet: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
