WILSON BLADE 26 V10
Kód: WR208710UDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BLADE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | WR208710U |
| Materiál: | Graphite |
| Technologie: | Parallel Drilling |
| Velikost hlavy: | 645 cm2 / 100 in2 |
| Vyvážení rakety: | 32 cm (bez výpletu) |
| Hmotnost rakety: | 255 g (bez výpletu) |
| Délka rakety: | 66 cm |
| Hustota výpletu: | 16x19 |
| Výplet: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
