WILSON PRO STAFF 97UL CLASSIC
Kód: WR201510U/0 WR201510U/1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tabulka velikosti gripu:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | PRO STAFF |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Braided Graphite |
| Technologie: | Braided Graphite 45, Paradigm Bending, String Mapping |
| Velikost hlavy: | 626 cm2 / 97 in2 |
| Vyvážení rakety: | 32,5 cm (bez výpletu) |
| Hmotnost rakety: | 290 g (bez výpletu) |
| Délka rakety: | 68,6 cm |
| Hustota výpletu: | 16x19 |
| Tvrdost rámu: | 68 RA |
| ? Výplet: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
